Twój wybór

Syntetyczne / MIDI

38,80 zł /m2

Co znajduje się w pakiecie?

Pranie dywanu

Pranie dywanu to proces, podczas którego oczyścimy Twój dywan mocnymi, ale bezpiecznymi środkami chemicznymi. Następnie dokładnie go wysuszymy, dzięki czemu nie będzie narażony na pleśń czy grzyby.

Impregnacja

Naniesiemy środek impregnujący, który zabezpieczy każde włókno dywanu, dzięki czemu dywan stanie się mniej podatny na zabrudzenia. Ułatwi to samodzielne czyszczenie dywanu, zabezpieczając go i przedłużając świeżość.

Ozonowanie

Ozonowanie jest skuteczną metodą w walce z pleśniami, grzybami, wirusami oraz bakteriami. Główną rolę spełnia ozon, który wnika do samego wnętrza dywanu, tym samym dezynfekując go. Usługa, w której nie stosuje się agresywnej chemii, dlatego będzie odpowiednia dla alergików czy rodziców małych dzieci.

Pakowanie w folię

Po wykonaniu całego procesu czyszczenia dywanu zapakujemy go w folię, co zabezpieczy dywan na czas transportu lub pozwoli Ci go bezpiecznie i higienicznie przechować przez dłuższy czas.

Neutralizacja zapachu

Pranie, podczas którego dywan trafia do kąpieli z użyciem odpowiedniego dla źródła zapachu środka chemicznego. Środek, wchodząc w reakcję z substancją zapachową, przerywa proces rozwoju bakterii, grzybów czy też fermentacji.

Usuwanie sierści

Proces usuwania sierści oraz włosów odbywa się za pomocą specjalistycznych urządzeń – zbieraków. Podkreślić należy, że również Państwa włosy zostaną skutecznie usunięte ze struktur dywanu, w którym mogły zalegać od bardzo dawna.

Zamów pranie

Zostaw kontakt, a nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i ustali wszystkie szczegóły
  Do wybranego pakietu możesz dokupić:

  Impregnacja z nanocząstkami srebra +13 zł /m²  DRY Cleaning - pranie na sucho dla dywanów wrażliwych na wodę w szczególności: Wiskoza i Jedwab oraz oznakowanych DRY Cleaning +29 zł /m²


  *Transport Gratis dla usługi powyżej 120 PLN

  ,,Efekt ich pracy jest naprawdę imponujący. Mój dywan był wcześniej plamiony i zmatowiały, ale teraz wygląda jak nowy. Nawet trudno uwierzyć, że to ten sam dywan! Dodatkowo, po zakończeniu czyszczenia, nie pozostał żaden nieprzyjemny zapach, który czasami można odczuć po zastosowaniu nieodpowiednich środków.”

  Anna Walczak