Twój wybór

Jedwab i wiskoza / MAXI

45,80 zł /m2

Co znajduje się w pakiecie?

DRY Cleaning

Pranie na sucho dla dywanów wrażliwych na wodę w szczególności: dywanów z wiskozy i jedwabiu oraz oznakowanych DRY Cleaning.

Impregnacja z nanocząstkami srebra

Proces, dzięki któremu nanocząsteczki srebra wnikają w głąb dywanu zapewniając stałą ochronę antybakteryjną, grzybobójczą oraz antyalergiczną. Usługa ta powinna być odnawiana co pół roku.

Ozonowanie

Ozonowanie jest skuteczną metodą w walce z pleśniami, grzybami, wirusami oraz bakteriami. Główną rolę spełnia ozon, który wnika do samego wnętrza dywanu, tym samym dezynfekując go. Usługa, w której nie stosuje się agresywnej chemii, dlatego będzie odpowiednia dla alergików czy rodziców małych dzieci.

Pakowanie w folię

Po wykonaniu całego procesu czyszczenia dywanu zapakujemy go w folię, co zabezpieczy dywan na czas transportu lub pozwoli Ci go bezpiecznie i higienicznie przechować przez dłuższy czas.

Neutralizacja zapachu

Pranie, podczas którego dywan trafia do kąpieli z użyciem odpowiedniego dla źródła zapachu środka chemicznego. Środek, wchodząc w reakcję z substancją zapachową, przerywa proces rozwoju bakterii, grzybów czy też fermentacji.

Pranie antyalergiczne

Do czyszczenia dywanów w celu zapobiegania alergii stosuje się specjalne środki chemiczne, które skutecznie usuwają nie tylko widoczne zabrudzenia, ale również bakterie, które nie są gołym okiem dostrzegalne. Mimo że użyte chemikalia są mocne, nie wywołują reakcji alergicznych..

Usuwanie sierści

Proces usuwania sierści oraz włosów odbywa się za pomocą specjalistycznych urządzeń – zbieraków. Podkreślić należy, że również Państwa włosy zostaną skutecznie usunięte ze struktur dywanu, w którym mogły zalegać od bardzo dawna.

Pranie antyroztocza

Usuniemy z Twojego dywanu roztocza, które powodują alergię, dzięki czemu zadbasz o zdrowie swoje i Twoich bliskich.

Doczyszczanie frędzli

Delikatnie rozczeszemy i wyczyścimy frędzle Twojego dywanu byś mógł na nowo cieszyć się jego wyglądem.

Odnowienie kolorów

Usługa, która jest zalecana w sytuacji odbarwienia, zafarbowania czy spłowiałego dywanu. Tego typu defekty naprawiamy poprzez precyzyjne nanoszenie barwnika na runo, odtwarzając pierwotny wzór.

Transport

Wiemy, że pośród natłoku codziennych obowiązków trudno jest znaleźć czas, aby zadbać o dywan. Wyręczmy Cię. Odbierzemy Twój dywan ze wskazanego miejsca, wypierzemy go, a następnie dostarczymy czysty i pachnący.

Kolejne pranie (-3 zł / 1 metr kwadratowy)

Zamów pranie

Zostaw kontakt, a nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i ustali wszystkie szczegóły    Do wybranego pakietu możesz dokupić:    ,,Efekt ich pracy jest naprawdę imponujący. Mój dywan był wcześniej plamiony i zmatowiały, ale teraz wygląda jak nowy. Nawet trudno uwierzyć, że to ten sam dywan! Dodatkowo, po zakończeniu czyszczenia, nie pozostał żaden nieprzyjemny zapach, który czasami można odczuć po zastosowaniu nieodpowiednich środków.”

    Anna Walczak