Eliminacja roztoczy z dywanu

Czym są roztocza?

Roztocza to mikroorganizmy spokrewnione z kleszczami, na które uczulonych jest nawet około 3 milionów Polaków. Ściśle rzecz ujmując, same mikroorganizmy nie są największym problemem, kłopotem są ich odchody, które powodują silną reakcję alergiczną. Objawami mogą być duszności, a nawet trudności w oddychaniu. Szczególnie niebezpieczne są dla małych dzieci.

Roztocza stanowią poważne zagrożenie dla domowników, ponieważ w dywany są jednym z ulubionych miejsc gnieżdżenia się tych popularnych pasożytów powodując tym samym problemy zdrowotne. Za pomocą profesjonalnych środków chemicznych pozbędziemy się z Twojego dywanu roztoczy i alergenów.

Czym jest usuwanie roztoczy?

Roztocza to mikroorganizmy, a więc – jak sama nazwa wskazuje – ich rozmiary są bardzo małe. Nie sposób zobaczyć ich gołym okiem. Z tych samych powodów trudno usunąć je za pomocą standardowego sprzątania. Konieczna jest interwencja profesjonalistów.

Podczas procesu eliminowania roztoczy wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne i przebadane dermatologicznie produkty. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich. Nasze środki nie tylko skutecznie eliminują roztocza, ale również zapobiegają ich rozmnażaniu w przyszłości.

Efektem ubocznym – pozytywnym – usuwania roztoczy z dywanów jest jego impregnacja. Środki chemiczne przylegają do włókien dywanu i chronią je przed zużyciem, blaknięciem kolorów czy przyleganiem brudu. W efekcie otrzymujesz zdrowy i czysty dywan.

Roztocza powodują alergię. Dzięki zabiegowi ich eliminowania możliwe jest ustrzeżenie się przed przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Należy również pamiętać, że oddanie dywanu w ręce profesjonalistów to jedno. Aby efekt się utrzymał, konieczne jest stałe dbanie o czystość pomieszczeń. Nie zapominajmy więc o regularnym sprzątaniu i wycieraniu kurzu.

SiteMap